AKTUALITY
VIDEO

DUCRU BEAUCAILLOU 2023KILCHOMAN Distillery» další videa

Aktuality / komentáře

Výběr zajímavých vín vydaných v týdnu od 20. 5. do 24.5.

ENPRI 2023 / 17 – NEWSLETTER Z TOPVINO.CZ 26. 5. 2024

Dobrý den,

tento týden probíhá v Hong Kongu veletrh Vinexpo. To znamená, že uvolňování vín do kampaně EN PRIMEUR se může mírně zpomalit. My jsme ale stále připraveni vám poskytovat vše důležité. Tento týden očekáváme, že vína budou přicházet na trh v pomalejším tempu, tudíž i my budeme mít čas doplnit vše, co jsme v rychlém nástupu letošní kampaně doposud nestačili zadat. Poněkud klidnější program kampaně je pak skvělou příležitostí ohlédnout se za některými zajímavými nabídkami a tipy z prvních 4 týdnů kampaně.

Stejně jako v předchozích dvou týdnech i tentokrát bych vám rád nabídl výběr zajímavých vín uvolněných na trh v průběhu minulého týdne. Vybral jsem cekem 18 vín, u nichž jsem zohlednil nejen poměr kvalita vs. cena, ale také komplexní špičkovou chuťovou kvalitu bez ohledu na cenu.

* Můj osobní výběr téměř dvaceti vín vydaných v minulém týdnu najdete na našich webových stránkách v sekci EN PRIMEUR 2023 / Aktuality / Archiv.

Adolf Kalina
Mobil: 603 460 675

Facebook profil Topvíno
Topvíno.cz

Vítejte na Topvíno.cz

Prosím potvrďte nám, že Vám již bylo 18 let.

Z důvodu legislativy platné v České republice je ověření věku nutností pro přístup na webové stránky nabízející alkoholické produkty.