AKTUALITY
VIDEO

DUCRU BEAUCAILLOU 2023KILCHOMAN Distillery» další videa

Aktuality / komentáře

Na trh vstoupilo další hvězdné víno tentokrát z apelace Saint-Estéphe!

ENPRI 2023 / 11 – NEWSLETTER Z TOPVINO.CZ 18. 5. 2024

Dobrý den,

třetí týden letošní kampaně EN PRIMEUR je téměř za námi a já si každý den pokládal otázku, kdy jindy než letos nakoupit vynikající vína za ceny, které se v dohledné době nemusí opakovat.

Rád bych vás informoval, že včera na závěr dne bylo uvolněno na trh další velké víno za šokující cenu. Jedná se o Ch. COS D´ ESTOURNEL 2023 (St.-Estéphe), ohromující chuťová kvalita, cena -38,5 % oproti 2022!

Zároveň s ním pak vstoupilo na trh několik dalších zajímavých vín z apelací Margaux (zde je celkem pochopitelné, že většina vinařů z Margaux nejspíš nepůjde na tak razantní snížení cen jako vinaři z jiných apelací, kteří nebyli nepřízní počasí tak ovlivněni), Pessac-Léognan, Pomerol nebo Saint-Emilion, potažmo tři skvělá a v každé kampani téměř nepostradatelná vína z apelace Haut-Médoc.

* Včera odpoledne a dnes pak vstoupilo na trh ještě dalších asi 25 vín z různých apelací, která budeme do naší nabídky zadávat v průběhu víkendu.

Adolf Kalina
Mobil: 603 460 675

Facebook profil Topvíno
Topvíno.cz

Vítejte na Topvíno.cz

Prosím potvrďte nám, že Vám již bylo 18 let.

Z důvodu legislativy platné v České republice je ověření věku nutností pro přístup na webové stránky nabízející alkoholické produkty.