AKTUALITY
VIDEO

DUCRU BEAUCAILLOU 2023KILCHOMAN Distillery» další videa

Aktuality / komentáře

Také dnes jsme zaznamenali snížení cen až o 35 %!

ENPRI 2023 / 09 – NEWSLETTER Z TOPVINO.CZ 15. 5. 2024

Včera Ch. Haut-Brion a Ch. La Mission Haut-Brion, dnes zatím Ch. Lynch Bages, Ch. Ausone a Ch. Ducru-Beaucaillou. Také dnes vstoupilo na trh několik velice zajímavých vín se zajímavým snížením ceny až o 35 % oproti loňsku. A také dnešní nabídka je oživena skvělými víny známých vinařství, avšak nižší cenové kategorie, jejichž kvalita je o dost vyšší než jejich cena.

* Veškeré důležité informace včetně technických dat, informací týkajících se sklizně 2023 a v neposlední řadě taky hodnocení celé řady vlivných vinných kritiků najdete na našich webových stránkách v sekci EN PRIMEUR.

Na našich webových stránkách u jednotlivých apelací pak taky najdete naše osobní hodnocení vín pravého břehu (Pomerol, Saint-Emilion). Levý břeh je pak prozatím zastoupený pouze hodnocením vín z Pauillacu. Letošní nabídka „primeurs“ je z této apelace téměř kompletní. Chybí pouze pět nebo šest chateaux, tudíž co týče apelace Pauillac, můžeme začít rekapitulovat.

* Na naší domovské stránce vlevo AKTUALITY/VIDEO najdete pro zpestření prezentaci vín Ch. Ducru-Beaucaillou EP 2023 v češtině, o jejíž překlad se postarala AI.

-Adolf Kalina
Mobil: 603 460 675

Facebook profil Topvíno
Topvíno.cz

Vítejte na Topvíno.cz

Prosím potvrďte nám, že Vám již bylo 18 let.

Z důvodu legislativy platné v České republice je ověření věku nutností pro přístup na webové stránky nabízející alkoholické produkty.