AKTUALITY
VIDEO

DUCRU BEAUCAILLOU 2023KILCHOMAN Distillery» další videa

Aktuality / komentáře

SAINTEM 2016 (St.-Emilion Grand Cru)

17 / 2024 – NEWSLETTER Z TOPVINO.CZ 7. 4. 2024

S blížící se kampaní En Primeur 2023 bych vám rád nabídl k ochutnání vynikající a zároveň cenově nepříliš náročné víno, které nám svojí chutí vyrazilo dech. Jedná se o SAINTEM 2016. Tato výhradně merlotová vinice situovaná v St.-Emilionu spadá do portfolia rodinného vinařství Denis Durantou Family (vlastní také pomerolskou ikonu Ch. L´Eglise Clinet, La Petite Eglise a několik dalších skvělých vín v Castillon Cotes de Bordeaux a Lalande de Pomerol).

Saintem 2016 je vytvořené ze 100% podílu odrůdy Merlot. Víno překypuje perfektně zralou, plnou a živou chutí napěchovanou bohatou ovocností, neunavující silou alkoholu a silnými, avšak do hladka zaoblenými tříslovinami. Tímto vínem se vás nesnažím ohromit, ale potěšit, neboť je opravdu skvělé.
https://www.topvino.cz/vino/bordeaux/saint-emilion/saintem-saintayme/saintem-2016/de1-wi5259.html

* Speciální ochutnávková nabídka zní: Objednejte nejméně tři lahve Saintem 2016 a získáte zvýhodněnou ochutnávkovou cenu se slevou 15 % (rozklikněte detail daného vína a klikněte na správný košík).

P.S. SAINTEM je na americký trh dodáváno pod názvem SAINTAYME.

-Adolf Kalina
Mobil: 603 460 675

Facebook profil Topvíno
Topvíno.cz

Vítejte na Topvíno.cz

Prosím potvrďte nám, že Vám již bylo 18 let.

Z důvodu legislativy platné v České republice je ověření věku nutností pro přístup na webové stránky nabízející alkoholické produkty.