AKTUALITY
VIDEO

DUCRU BEAUCAILLOU 2023KILCHOMAN Distillery» další videa

Aktuality / komentáře

Dovezli jsme velké množství piv známých belgických pivovarů!

05 / 2024 - NEWSLETTER Z TOPVINO.CZ 28. 1. 2024

Dobrý den,

v poslední době jsem vám nabídl k ochutnání spoustu kvalitních vín z Bordeaux a Burgundska, skvělá šumivá vína z oblasti Champagne a také unikátní speciální edice skotské single malt whisky Kilchoman (ostrov Islay).

Tentokrát bych vás rád informoval, že na konci minulého týdne jsme dovezli z Belgie velké množství kvalitních belgických piv. A ať už se jedná o piva známých belgických pivovarů, klášterních pivovarů či piva vyrobená trapistickými mnichy, jedno tato piva mají společné. V chuti dominují nejen špičkovou kvalitou, ale také neuvěřitelně dlouhou trvanlivostí!

Seznamte se s vynikajícími klášterními pivy Val-Dieu, jejichž silné tmavé „Grand Cru“ má na různých pivních portálech vysoké hodnocení 97/100 (viz. ratebeer.com). A nepochybně zajímavá jsou také piva opatství Floreffe nebo nová řada piv z kláštera Grimbergen (Astrum, Ignis, Magnum). Dále bych vás rád upozornil na skvělá piva Affligem, Abbaye des Rocs, „mainstreamová“ Leffe nebo trapistická mistrovská díla Rochefort, Orval, Westmalle, Achel a holandské La Trappe.

K ochutnání vám můžeme nabídnout také celou řadu piv tradičních belgických pivovarů jako například Duvel, Kasteel, D´Achouffe, Omer Vander Ginste (Jacobins), Lefebvre, Lupulus, Gulden Draak, Piraat, Brugge, Het Anker, Mort Subite, Lindemans, Timmermans, Liefmans nebo Petrus.

Kompletní nabídku včetně nově dovezených piv najdete zde:
https://www.topvino.cz/pivo/ka326.html

Adolf Kalina
Mobil: 603 460 675

Facebook profil Topvíno
Topvíno.cz

Vítejte na Topvíno.cz

Prosím potvrďte nám, že Vám již bylo 18 let.

Z důvodu legislativy platné v České republice je ověření věku nutností pro přístup na webové stránky nabízející alkoholické produkty.